"ישראל היום" איתכם בכל מקום ובכל זמן

קוראים יקרים, גם בימים אלו

אנו עושים את כל המאמצים כדי לעמוד לרשותכם ולהמשיך להעניק לכם תכנים איכותיים בעיתון המודפס, באתר ובאפליקציה וכן ברשתות החברתיות.

כמו כל גופי התקשורת בישראל, גם אנו מוגדרים כשירות חיוני לציבור וככאלה, לקחנו על עצמנו את המחויבות לעשות את מרב המאמצים ולהמשיך להדפיס ולהפיץ את העיתון  עבורכם, היכן שאתם נמצאים.

בהתאם להוראות משרד הבריאות ישנן כמה נקודות הפצה שהוקפאו או שונו, ובמקביל פתחנו נקודות הפצה חדשות ברשתות הקמעונאיות.

מלבד המנויים שלנו, אשר נהנים מקבלת העיתון לביתם באופן קבוע, ניתן להשיג את העיתון ברשתות  הקמעונאיות כגון ויקטורי, רמי לוי,  מחסני השוק, חצי חינם ויוחננוף, והחל מהשבוע הקרוב בתחנות הדלק  דור אלון ובחנויות ‭ yellow‬ אשר  פתוחות ‭ 24/7‬ ומאפשרות השלמת קנייה ללא צפיפות ומגע.

כמו כן קיימות נקודות חלוקה ליד  חנויות סופר-פארם, בתי חולים, רכבות, קופות חולים, קיבוצים ומושבים, בסיסי צה"ל, בנייני מגורים בערים  המרכזיות, קיוסקים ופיצוציות.

קוראים שרוצים להמשיך להתעדכן  בחדשות העיתון "ישראל היום", אך אינם נמצאים בקרבה לעמדת חלוקה, יוכלו למצוא את העיתון המודפס גם  באינטרנט. חפשו את "המהדורה הדיגיטלית" באתר "ישראל היום" מצד ימין בעמוד הבית. הירשמו לניוזלטר של מהדורת העיתון באינטרנט או הורידו את יישומון מהדורת העיתון  המודפס של "ישראל היום" באמצעות חיפוש "עיתון ישראל היום"  דרך ‭ Google Play‬ או ‭ .App Store ‬ בנוסף, הישארו מעודכנים בכל עת  באתר "ישראל היום" בכתובת ‭ www. ‬ ‭ israelhayom.co.il‬ וכן ביישומון  "חדשות ישראל היום" דרך ‭ Google ‬ ‭ Play‬ או ‭ .App Store ‬

קריאה מהנה.